Wydarzenie: I EKO FESTYN — Tylko razem ma to sens

W dniu 27.05.2023 r. na placu Marketu Fachowiec odbył się I EKO FESTYN pod tytułem "Tylko razem ma to sens". Wraz z Marketem Fachowiec oraz Zakładem Zagospodarowania Odpadów zorganizowało rodzinne zabawy i eko konkursy, oraz zbiórkę odpadów selektywnych w zamian za sadzonki kwiatów.
To była moc atrakcji dla młodszych i starszych. Eko zabawy i konkursy z upominkami, dekorowanie doniczek, sadzenie własnej roślinki z naszym kompostem HajnoMIX, dmuchana zjeżdżalnia.
Dziękujemy Wszystkim za tak duży odzew — za przyniesione kilogramy tektury, makulatury, plastików i metali. Teraz piękne sadzonki mają nowy dom, zdobiąc uczestników podwórka. Popularnością cieszyła się również nasza nowa śmieciarka, do której chętnie wskakiwały nie tylko dzieci, ale i dorośli.

To był również Dzień Otwarty Marketu Fachowiec. Podczas EKO Festynu gościliśmy stoiska branżowe najróżniejszych marek: STALCO, TYTAN, MAAN, ATLAS, ŚNIEŻKA, DULUX, BORAMAX, HARTZ LACK, FISKARS. Także w tym samym dniu, w godz. od 12:00 do 15:00. udostępniliśmy dla zwiedzających Zakład Zagospodarowania Odpadów. Tam gościliśmy uczestników, oprowadzając i omawiając każdy proces odzysku w naszym zakładzie, jak i PSZOK.

Chcemy, aby EKO FESTYN stał się naszą tradycją, a idea przyświecająca całemu wydarzeniu towarzyszyła nam każdego dnia. Razem możemy wpływać na przyszłość naszej planety!

TYLKO RAZEM MA TO SENS

TOP
Skip to content