Komunikacja

TSL

Dział drogowy

PUK Trans

PUK Trans to trzy kluczowe filie naszej działalności, które zapewniają kompleksową obsługę w różnych obszarach. Pierwszą z nich jest Komunikacja — w tym obsługa komunikacji miejskiej oraz wypożyczanie autokarów na różnego rodzaju wycieczki. Nasz tabor jest systematycznie poddawany przeglądom technicznym przez doświadczonych mechaników warsztatowych, co zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność naszych pojazdów.

Drugą gałęzią działu PUK Trans jest TSL, czyli transport krajowy, spedycja i logistyka. Dzięki naszej bogatej flocie pojazdów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami, obsługując przesyłki i dostarczając towary zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

PUK Trans posiada również Dział Remontowo-Budowlany. Już od 1995 roku świadczymy usługi z zakresu prac ziemnych, kompleksowych budów, oraz letniego i zimowego utrzymania dróg i placów. Nasza ekipa operatorów oraz nowoczesny sprzęt gwarantują wysoką jakość wykonania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które są synonimem profesjonalizmu i jakości.

Zachęcamy również do odwiedzenia poszczególnych zakładek naszej strony, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące działów PUK Trans.

TOP
Skip to content