Dział remontowo-budowlany

Dział remontowo-budowlany

W 2003 roku z inicjatywy Zarządu Przedsiębiorstwa oraz właściciela spółki powstał dział remontowo-budowlany. Podstawowym profilem działalności działu remontowo-budowlanego, w chwili jego utworzenia, było świadczenie usług ogólnobudowlanych, wznoszenie, rozbudowa, przebudowa, remonty oraz modernizacja obiektów budowlanych.
W kolejnych latach sukcesywnie poszerzaliśmy swoją ofertę i usługi. Obecnie dział remontowo-budowlany, działający w strukturze organizacyjnej Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Hajnówce, prowadzi kompleksową działalność we wszystkich dziedzinach branży budowlanej. Oferuje wykonawstwo, remonty i modernizacje obiektów przemysłowych, obiektów budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej, wykonawstwo placów, boisk i hal sportowych, prace termomodernizacyjne, montaż i wykonawstwo pokryć dachowych.

Dział remontowo-budowlany bierze udział w wielu przetargach na roboty budowlane organizowane przez gminy i inne podmioty gospodarcze, zgodnie z możliwościami organizacyjno-technicznymi przedsiębiorstwa. Posiadamy wypracowaną markę i poważanie u naszych klientów. Wykonujemy obiekty budowlane kubaturowe i projekty infrastrukturalne na terenie Gminy Miejskiej Hajnówka i w gminach ościennych Powiatu Hajnowskiego oraz regionie. Oferujemy generalne wykonawstwo, jak również podwykonawstwo na kompleksową realizację inwestycji budowlanych. Dziś dział remontowo-budowlany jest konkurencyjnym, nowocześnie zarządzanym i znaczącym uczestnikiem rynku budowlanego.

Doświadczenie i zaangażowanie naszej kadry pracowniczej, park maszynowo-sprzętowy i zaplecze finansowe pozwalają nam na kompleksową i terminową realizację usług dostosowanych do potrzeb i wymagań klienta. Oferując swoje usługi dział remontowo-budowlany gwarantuje ich wysoką jakość, optymalne terminy realizacji, rynkową cenę oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

Nadleśnictwo Czerlonka

Nadleśnictwo Budy

PSZOK

SPZOZ Narew

TOP
Skip to content