Kariera

Kariera

PUK Spółka z o.o. jest największą firmą w powiecie zajmującą się gospodarką odpadami. Jesteśmy przedsiębiorstwem łączącym tradycję z nowoczesnością. Wykwalifikowana kadra pracownicza, innowacyjność w gospodarce odpadami, stosowanie nowoczesnych technologii, duży potencjał techniczny oraz styl zarządzania gwarantują wysoką jakość usług świadczonych przez spółkę. 

Sprawny, efektywny przebieg procesów możliwy jest dzięki wymianie doświadczeń, bo u nas wiedza i doświadczenie wieloletnich pracowników spotyka się z energią oraz entuzjazmem ludzi młodych, będących na początku swojej kariery zawodowej.
Spółka przywiązuje ogromną wagę do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.
Odzież robocza, bogaty pakiet socjalny, szkolenia czy szczepienia ochronne to przykłady świadczeń, jakie zapewniamy naszym pracownikom.
Do grona pracowników zapraszamy osoby: pracowite, odpowiedzialne, ukierunkowane na aktywne działania w zespole, ambitne i zaangażowane.  
 
Jeśli bliskie są Państwu nasze wartości, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Nawet jeśli akurat nie prowadzimy rekrutacji na dane stanowisko, każdy może przysyłać CV wraz z podpisanymi zgodami na przetwarzanie danych — gdy rozpoczynamy poszukiwania kandydatów, w pierwszej kolejności przeglądamy otrzymane wcześniej CV.

Aktualnie poszukujemy:

Pracownik produkcji – Zakład Zagospodarowania Odpadów

Kierowca Wywrotki

Kierowca Autobusu

Kierowca - ładowacz

Operator Koparki/Koparko-Ładowarki

Kierowca C+E

Pracownik – Mechanik, Konserwator, Ślusarz

Sprzedawca - Dział Dom i Ogród Market Fachowiec

Kasjer-Sprzedawca - Market Fachowiec

Magazynier - Market Fachowiec

TOP
WSTECZ
Skip to content