Aktualności

WRZ

5

Zakup Isuzu

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. postanowiło zakupić pojazd, który dojedzie w każdych warunkach, podstawi lub zabierze pojemniki i worki do selektywnej zbiórki.

SIE

10

Zabudowa śmieciarki

Czy drugie życie można dać tylko odpadom? Oczywiście, że nie. Tak oto Przedsiębiorstwo PUK dało drugie życie pojazdowi - śmieciarce.

SIE

3

Ekoedukacja w Kleosinie

I zawitaliśmy do Kleosina na VII Bieg Uliczny - Przybij Piątkę w Kleosinie.

SIE

1

Ogłoszenie: Zmiana rozkładu jazdy - Białowieża

Od 1 sierpnia 2022 r. następuje zmiana rozkładu jazdy na trasie Hajnówka -Białowieża; Białowieża – Hajnówka.

LIP

20

Ogłoszenie: Zakup śmieciarki

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Hajnówki jak i okolicznych gmin, Przedsiębiorstwo zakupiło nową śmieciarkę dwukomorową, która pozwoli nam jeszcze bardziej usprawnić proces odbioru oraz segregacji odpadów.

LIP

01

Ogłoszenie: Zawieszenie kursów lini nr 2 i 2s

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Hajnówce uprzejmie informuje Pasażerów korzystających z naszych usług na terenie Miasta Hajnówka, o zawieszeniu kursów w okresie wakacyjnym Komunikacji Miejskiej od dnia 01 lipca 2022r. do 31 sierpnia 2022r. - Linia nr 2 i 2s - z oznaczeniem literą „e” na rozkładach jazdy

CZ

27

Ogłoszenie: Aktualizacja rozkładu jazdy Białowieża

Od 27 czerwca 2022r. do 31 sierpnia 2022r. autobusy będą kursowały na trasie: Hajnówka - Białowieża; Białowieża – Hajnówka. Według rozkładu weekendowo – wakacyjnego

CZ

10

Wydarzenie: Juchnowiec dolny

Dnia 10.06.2022 uczestniczyliśmy w festynie „Dni Ziemi Juchnowieckiej 2022” odbywającym się w Juchnowcu Dolnym na stadionie gminnym.

CZ

02

Wydarzenie: Wyszki

W dniach 02-03.06.2022 r. pracownicy działu oczyszczania miasta wraz z Fundacją Oni-To My odwiedziliśmy placówki oświatowe na terenie Gminy Wyszki w miejscowościach Strabla, Topczewo, Wyszki w celu przeprowadzenia kampanii edukacyjnej dotyczącej segregacji odpadów.

TOP
WSTECZ
Skip to content Secured By miniOrange