TSL

TSL

PUK Trans to dział ściśle powiązany z branżą TSL świadczący krajowe usługi transportowe w oparciu o bogatą flotę pojazdów oraz wykwalifikowany personel, który dba, aby ładunek dotarł na wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie. Wyróżnia Nas przede wszystkim elastyczność, odpowiedzialność oraz dokładność powierzonych zadań. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.
Dysponujemy wciąż rosnącą flotą pojazdów marki Scania, Volvo, MAN, którą na bieżąco unowocześniamy. Obecnie posiadamy różnego rodzaju ciągniki siodłowe, a dokładniej są to modele:
Scania R450;
Scania R410;
Scania R400;
Volvo FE;
MAN/TGX.

Realizujemy przewozy transportowe z wykorzystaniem różnorodnych naczep, w tym udostępniamy naczepy standardowe oraz naczepy typu mega o ładowności 24 t spełniające najwyższe standardy. Zatem w swojej ofercie posiadamy:
6 sztuk naczep typu ruchoma podłoga marki STAS;
3 sztuki naczepy typu firanka marki KOGEL;
2 sztuki naczepy typu patelnia METAL-FACH;
oraz platformy.

Naczepy te umożliwiają przewóz towarów o różnych właściwościach fizycznych. Ponadto nasz zespół stawia na bezpieczeństwo przewożonych ładunków naszych Klientów, jak i również naszych kierowców. Wobec tego nasze pojazdy wyposażone są między innymi w systemy GPS, pasy zabezpieczając oraz wiele innych elementów i systemów zabezpieczających, które pozwalają na sprawną oraz szybką realizację każdego zlecenia.
Dodatkowo dążymy do rozszerzenia działu PUK Trans o świadczenie kompleksowych usług spedycyjnych. Pozwoli to przedsiębiorstwu rozszerzyć zakres przewozów, a także pozyskać nowych kontrahentów poprzez wykonywanie szeregu czynności na rzecz zleceniodawcy związaną z organizacją transportu.

Ze swojej strony oferujemy kompleksowe usługi transportowe wraz z atrakcyjnymi stawkami transportu. Dodatkowo elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia, oferując indywidualnie dopasowane rozwiązania.
Zatem serdecznie zapraszamy do współpracy!

TOP
WSTECZ
Skip to content Secured By miniOrange