TSL

Transport Spedycja Logistyka

PUK Trans to dział ściśle powiązany z branżą TSL świadczący krajowe usługi transportowe w oparciu o bogatą flotę pojazdów oraz wykwalifikowany personel, który dba, aby ładunek dotarł na wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie. Wyróżnia Nas przede wszystkim elastyczność, odpowiedzialność oraz dokładność powierzonych zadań. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.
Dysponujemy wciąż rosnącą flotą pojazdów marki Scania, Volvo, MAN, którą na bieżąco unowocześniamy. Obecnie posiadamy różnego rodzaju ciągniki siodłowe, a dokładniej są to modele:

Scania R450;

Scania R410;

Scania R400;

Scania R 520;

Volvo FE;

MAN/TGX.

Realizujemy przewozy transportowe z wykorzystaniem różnorodnych naczep, w tym udostępniamy naczepy standardowe oraz naczepy typu mega o ładowności 24 t spełniające najwyższe standardy. Zatem w swojej ofercie posiadamy:
6 sztuk naczep typu ruchoma podłoga marki STAS;
3 sztuki naczepy typu firanka marki KOGEL;
2 sztuki naczepy typu patelnia METAL-FACH;
oraz platformy.


Posiadamy również naczepę specjalistyczną Wielton NJ.

Nasze przedsiębiorstwo posiada stałe zezwolenie na przewozy nienormatywne na terenie kraju kategorii IV. W przypadku przewozów wymagających zezwolenia kategorii V jesteśmy w stanie uzyskać odpowiednie zezwolenie. Co ważne, zapewniamy także pilotowanie ładunków nienormatywnych, które przewozimy, co oznacza pełną kontrolę i bezpieczeństwo w trakcie transportu na terenie Polski.

Nasz zespół stawia na bezpieczeństwo przewożonych ładunków naszych Klientów, jak i również naszych kierowców. Wobec tego nasze pojazdy wyposażone są między innymi w systemy GPS, pasy zabezpieczające oraz wiele innych elementów i systemów zabezpieczających, które pozwalają na sprawną oraz szybką realizację każdego zlecenia.
Dodatkowo dążymy do rozszerzenia działu PUK Trans o świadczenie kompleksowych usług spedycyjnych. Pozwoli to przedsiębiorstwu rozszerzyć zakres przewozów, a także pozyskać nowych kontrahentów poprzez wykonywanie szeregu czynności na rzecz zleceniodawcy związanych z organizacją transportu.

Ze swojej strony oferujemy kompleksowe usługi transportowe wraz z atrakcyjnymi stawkami transportu. Dodatkowo elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia, oferując indywidualnie dopasowane rozwiązania.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

TOP
WSTECZ
Skip to content