DZIAŁ OCZYSZCZANIA

Odpady komunalne

Jednym z głównych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców powiatów: hajnowskiego, bielskiego, siemiatyckiego i części białostockiego. Obecnie obsługujemy: miasto Hajnówka, miasto Białystok- sektor V, gminy: Juchnowiec Kościelny, Hajnówka, Białowieża, Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Kleszczele, Narewka, Narew, Orla, Brańsk, Wyszki, Nurzec Stacja, Mielnik.

Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym, w skład którego wchodzą wyspecjalizowane samochody marki MAN, Scania, Volvo, Mercedes, Iveco, ISUZU, DAF — dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. W okresie wiosenno-letnim prowadzimy mycie i dezynfekcję pojemników specjalistycznym pojazdem myjącym.  Posiadamy również myjkę do mycia i dezynfekcji pojemników.

Zapewniamy obsługę nieruchomości zamieszkałych (zabudowania jednorodzinne i wielorodzinne) oraz niezamieszkałych (firmy, obiekty handlowe, instytucje, biura). Realizacja odbioru odpadów odbywa się na podstawie wyłonienia podmiotu w przetargu, jak również prowadzimy świadczenie usług odbioru odpadów na podstawie indywidualnie zawartych umów. 

W celu zawarcia umowy zapewniającej stały i regularny odbiór odpadów lub zlecenie jednorazowe, prosimy o kontakt z Działem Oczyszczania: tel. 85/682 23 57 w. 26 lub 607 587 196 oraz na adres mailowy: oom@puk-hajnowka.pl 

Pobierz formularz zgody na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną

Pobierz harmonogramy odbioru odpadów

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce oferuje sprzedaż:

 • WORKI LDPE o pojemności 60 L, 120 L wytrzymałe do zbiórki selektywnej
 • Worki do gromadzenia: Papier, szkło, tworzywa sztuczne i metale, BIO i popiół
 • Pojemniki 120 L oraz 240 L w ustawowych kolorach:
  • Niebieskie  – na papier
  • Żółte – na tworzywa sztuczne i metale
  • Zielonena szkło
  • Brązowe na odpady organiczne ,,BIO’’
  • Czarne na odpady mieszane


 

Norma PN-EN 840 dotycząca konstrukcji pojemnika na odpady komunalne i jego przystosowania do mechanicznego opróżniania przez specjalistyczne pojazdy za pośrednictwem chwytaków grzebieniowych.

TOP
Skip to content